<< Лот 1944 - ...   Лот 1946 - ... >>

Лот 1945 - Monaco 2019 - Day 2

500,00 EUR

Russia Alexandre III 1881-1894 Rouble, St. Petersburg, 1886, AG 20 g. Ref : Bit. 60, KM#Y46, Dav. 292 Conservation : rayures sinon TTB/SUP. Très Rare