<< Lotto 358 - Marcianus ...   Lotto 360 - Maiorianus ... >>

Lotto 359 - Monaco 2018 - prima parte

Base d'asta:
250,00 EUR

Marcianus 450-457 (Empereur d’Orient) Tremissis, Constantinople, 450-457, AU 1.38 g. Ref : RIC 520, Dep. 87/5 Ex Vente NAC 78, 26-27 Mai 2014, Lot 1263 Ex Sternberg Sale XIII, 1983, Lot 1077 Conservation : TTB/SUP

Stato lotto: