<< Lotto 59 - Vitellius ...   Lotto 61 - Vespasianus ... >>

Lotto 60 - Monaco 2018 - prima parte

Base d'asta:
300,00 EUR

Vitellius 69 Denarius, Rome, 69, AG 3.57 g. Ref : C. 86, RIC 83 Conservation : TTB/SUP. Rare

Stato lotto: