<< Lot 1123 - Hong ...   Lot 1125 - Karl VI ... >>

Lot 1124 - Monaco 2019 - Day 2

150,00 EUR

Hungary Ferdinand II 1619-1637 Thaler, Kremnitz, 1631, AG 28.52 g. Ref : Dav. 3129 Conservation : traces de monture sinon TTB/SUP