<< Lot 1436 - Italy - ...   Lot 1438 - Italy - ... >>

Lot 1437 - Monaco 2018 - Part II

300,00 EUR

Italy - Savoy Amedeo IV 1232-1253 Denaro Debole, ND, Mi 0.86 g. Ref : MIR 34e (R2), Biaggi 27 Conservation : TTB/SUP. Rare